Výsledky

Priebežné poradie po 10. kole - Sveržov

Muži

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Vyšná Voľa420108202013201720152
2. Becherov1715207131515132017152
3. Bretejovce11951311171717613119
4. Komárov15101791011961515117
5. Kecerovce2051320713811118116
6. Uzovské Pekľany8111531763151310101
7. Bystré917911154178990
8. Vtáčkovce108428920891189
9. Horňa61566585104570
10. Sveržov A7111176104110269
11. Spišský Štvrtok46810911197368
12. Hankovce13371515715764
13. Vyšná Rybnica5734011053644
14. Sveržov B242547611436

Ženy

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Spišský Štvrtok8101010810101010894
2. Šarišské Michaľany10884685581072
3. Bystré3566104866458
4. Spišský Štvrtok dorky545846685657
5. Hrabovec464535414541
6. Horňa633353143334
10.kolo - Sveržov (06.09.2025)

Muži

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Získane body
1. Lúčka 13.91 13.91 15.07 14.66 13.91 --
2. Vyšná Voľa 14.03 13.88 13.84 14.43 14.03 20
3. Becherov NP NP 14.02 14.06 14.06 17
4. Komárov 14.33 14.20 NP NP 14.33 15
5. Bretejovce 14.63 14.01 14.50 13.58 14.50 13
6. Vtáčkovce 13.95 14.52 NP NP 14.52 11
7. Uzovské Pekľany 14.54 14.50 NP NP 14.54 10
8. Bystré 14.53 14.80 NP NP 14.80 9
9. Chmiňany NP NP 14.99 14.07 14.99 --
10. Kecerovce 15.01 14.23 NP NP 15.01 8
11. DOHAS Team 14.97 15.21 15.04 14.04 15.04 --
12. Hankovce 15.64 15.53 14.71 15.12 15.12 7
13. Vyšná Rybnica NP NP 15.22 15.18 15.22 6
14. Svidník 15.28 15.45 15.66 16.25 15.45 --
15. Plavnica 15.23 15.84 15.08 115.09 15.84 --
16. Bzenov 17.01 16.88 15.45 15.95 15.95 --
17. Horňa 15.82 15.99 16.67 16.51 15.99 5
18. Sveržov B 14.91 16.43 18.40 20.11 16.43 4
19. Beloveža 16.79 17.15 18.04 19.11 17.15 --
20. Spišský Štvrtok 18.76 14.97 NP NP 18.76 3
21. Lúčka B 18.65 19.08 19.71 20.82 19.08 --
22. Sveržov A NP NP 23.03 15.16 23.03 2

Ženy

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Body
1. Hranovnica 16.48 16.61 NP NP 16.61 --
2. Šarišské Michaľany 17.15 17.59 15.98 16.66 16.66 10
3. Spišský Štvrtok NP NP 17.27 17.23 17.27 8
4. Spišský Štvrtok dorky 17.02 18.77 17.53 17.16 17.53 6
5. Hrabovec 17.22 17.62 21.45 16.97 17.62 5
6. Plavnica 17.07 18.43 17.63 16.94 17.63 --
7. Bystré 18.20 16.57 NP NP 18.2 4
8. Vtáčkovce 18.57 17.89 18.28 18.06 18.28 --
9. Horňa 20.98 19.82 20.23 19.67 20.23 3
Priebežné poradie po 9. kole - Šarišské Michaľany

Muži

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Becherov171520713151513200135
2. Vyšná Voľa42010820201320170132
3. Kecerovce2051320713811110108
4. Bretejovce1195131117171760106
5. Komárov1510179101196150102
6. Uzovské Pekľany81115317631513091
7. Bystré917911154178081
8. Vtáčkovce10842892089078
9. Sveržov A7111176104110067
10. Spišský Štvrtok46810911197065
11. Horňa61566585104065
12. Hankovce13371515715057
13. Vyšná Rybnica5734011053038
14. Sveržov B242547611032

Ženy

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Spišský Štvrtok8101010810101010086
2. Šarišské Michaľany1088468558062
3. Bystré3566104866054
4. Spišský Štvrtok dorky545846685051
5. Hrabovec464535414036
6. Horňa633353143031
9.kolo - Šarišské Michaľany (23.08.2025)

Muži

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Získane body
1. Becherov 13.68 13.59 14.03 14.86 13.68 20
2. Vyšná Voľa 13.85 15.38 13.84 13.94 13.94 17
3. Komárov 14.85 13.92 14.45 14.43 14.45 15
4. Uzovské Pekľany 14.65 14.70 np np 14.70 13
5. Kecerovce 14.86 14.77 14.57 15.75 14.86 11
6. Sveržov A 15.07 14.41 14.57 15.16 15.07 10
7. Vtáčkovce 14.64 15.22 23.47 23.68 15.22 9
8. Bystré 15.29 14.53 np np 15.29 8
9. Spišský Štvrtok 15.23 15.40 17.45 14.26 15.40 7
10. Bretejovce np np 15.01 15.56 15.56 6
11. Hankovce 15.03 15.74 17.75 14.57 15.74 5
12. Horňa 15.35 15.78 np np 15.78 4
13. Gregorovce np np 15.69 16.13 16.13 --
14. Terňa 18.84 16.53 16.78 16.12 16.78 --
15. Vyšná Rybnica 18.96 18.68 np np 18.96 3
16. Víťaz 19.44 18.78 np np 19.44 --
17. Sveržov B np np np np 0.00 1

Ženy

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Body
1. Spišský Štvrtok 20.32 17.72 16.06 16.83 16.83 10
2. Šarišské Michaľany 17.96 16.48 16.85 16.91 16.91 8
3. Bystré np np 17.01 16.88 17.01 6
4. Spišský Štvrtok dorky 16.28 17.62 16.38 17.02 17.02 5
5. Hrabovec 17.46 17.46 17.87 17.33 17.46 4
6. Gregorovce ženy 20.28 18.95 19.81 20.89 20.28 --
7. Horňa 19.87 21.88 18.07 20.96 20.96 3
8. Víťaz np np np np 999 --
Priebežné poradie po 8. kole - Horňa

Muži

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Vyšná Voľa4201082020132000115
2. Becherov17152071315151300115
3. Bretejovce1195131117171700100
4. Kecerovce20513207138110097
5. Komárov15101791011960087
6. Uzovské Pekľany8111531763150078
7. Bystré917911154170073
8. Vtáčkovce10842892080069
9. Horňa61566585100061
10. Spišský Štvrtok46810911190058
11. Sveržov A711117610410057
12. Hankovce13371515710052
13. Vyšná Rybnica5734011050035
14. Sveržov B242547610031

Ženy

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Spišský Štvrtok810101081010100076
2. Šarišské Michaľany1088468550054
3. Bystré3566104860048
4. Spišský Štvrtok dorky545846680046
5. Hrabovec464535410032
6. Horňa633353140028
8.kolo - Horňa (10.08.2025)

Muži

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Získane body
1. Vyšná Voľa 13.96 14.03 np np 14.03 20
2. Bretejovce 14.30 13.88 np np 14.30 17
3. Uzovské Pekľany 14.22 14.52 np np 14.52 15
4. Becherov 14.61 14.28 np np 14.61 13
5. Kecerovce 14.77 14.54 np np 14.77 11
6. Horňa 14.75 14.85 np np 14.85 10
7. Spišský Štvrtok 14.57 14.90 np np 14.90 9
8. Vtáčkovce 14.91 14.68 np np 14.91 8
9. Bystré 15.07 14.81 np np 15.07 7
10. Komárov 15.29 13.85 np np 15.29 6
11. Kamenica nad Cirochou 15.48 15.45 np np 15.48 --
12. Vyšná Rybnica 16.37 15.60 np np 16.37 5
13. Staré 16.12 16.95 np np 16.95 --
14. Čižatice 17.79 18.86 np np 18.86 --
15. Koromla m NP NP np np 0.00 --
16. Koňuš m NP NP np np 0.00 --
17. Kaluža - m NP NP np np 0.00 --
18. Žbince NP NP np np 0.00 --
19. Hankovce NP NP NP NP 0.00 1
20. Sveržov B NP NP np np 0.00 1
21. Sveržov A NP NP np np 0.00 1

Ženy

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Body
1. Spišský Štvrtok 16.09 15.89 np np 16.09 10
2. Spišský Štvrtok dorky 17.69 17.32 np np 17.69 8
3. Bystré 18.20 17.33 np np 18.2 6
4. Šarišské Michaľany 17.31 18.33 np np 18.33 5
5. Horňa 19.74 19.05 np np 19.74 4
6. Staré 20.61 20.90 np np 20.9 --
7. Hrabovec 18.05 NP np np 0 1
Priebežné poradie po 7. kole - Hankovce

Muži

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Becherov1715207131515000102
2. Vyšná Voľa42010820201300095
3. Kecerovce2051320713800086
4. Bretejovce11951311171700083
5. Komárov15101791011900081
6. Bystré917911154100066
7. Uzovské Pekľany811153176300063
8. Vtáčkovce10842892000061
9. Sveržov A711117610400056
10. Horňa6156658500051
11. Hankovce13371515700051
12. Spišský Štvrtok46810911100049
13. Vyšná Rybnica5734011000030
14. Sveržov B242547600030

Ženy

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Spišský Štvrtok81010108101000066
2. Šarišské Michaľany1088468500049
3. Bystré3566104800042
4. Spišský Štvrtok dorky545846600038
5. Hrabovec464535400031
6. Horňa633353100024
7.kolo - Hankovce (03.08.2025)

Muži

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Získane body
1. Vtáčkovce 14.51 14.32 13.99 14.17 14.17 20
2. Bretejovce 14.49 14.44 NP NP 14.49 17
3. Becherov 14.28 15.16 14.34 14.72 14.72 15
4. Vyšná Voľa 14.89 13.85 13.61 15.14 14.89 13
5. Spišský Štvrtok 14.93 14.52 16.58 15.39 14.93 11
6. Vyšná Rybnica 15.64 16.32 14.75 15.01 15.01 10
7. Komárov 14.81 15.23 14.13 21.14 15.23 9
8. Kecerovce 15.25 14.79 15.48 14.49 15.25 8
9. Hankovce 14.93 15.53 15.29 14.98 15.29 7
10. Sveržov B NP NP 15.29 15.31 15.31 6
11. Horňa 15.33 15.19 16.59 17.97 15.33 5
12. DOHAS Team NP NP 14.79 15.37 15.37 --
13. Sveržov A NP NP 16.25 14.65 16.25 4
14. Terňa 21.49 16.52 15.57 16.86 16.86 --
15. Chmiňany 13.84 16.93 NP NP 16.93 --
16. Radoma 17.26 16.59 NP NP 17.26 --
17. Gregorovce 15 17.72 NP NP 17.72 --
18. Beloveža 28.14 28.04 17.96 17.52 17.96 --
19. Uzovské Pekľany 18.20 18.55 NP NP 18.55 3
20. Čižatice 18.92 18.98 NP NP 18.98 --
21. Chmiňany B 20.52 19.37 19.13 17.66 19.13 --
22. Dukovce 19.20 21.35 NP NP 21.35 --
23. Gregorovce zeny 23.04 19.71 19.55 22.42 22.42 --
24. Chminianska Nová Ves NP NP NP NP 0.00 --
25. Bystré NP NP NP NP 0.00 1

Ženy

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Body
1. Spišský Štvrtok 17.04 15.94 22.13 16.66 17.04 10
2. Bystré NP NP 17.12 17.07 17.12 8
3. Spišský Štvrtok dorky 17.66 17.64 17.85 18.23 17.66 6
4. Šarišské Michaľany NP NP 18.21 16.40 18.21 5
5. Hrabovec 18.03 18.46 NP NP 18.46 4
6. Radoma 19.34 20.25 19.78 23.39 20.25 --
7. Staré 20.94 20.79 NP NP 20.94 --
8. Chminianska Nová Ves NP NP 18.23 22.69 22.69 --
9. Beloveža 28.09 27.94 NP NP 28.09 --
10. Horňa NP NP NP NP 0 1
Priebežné poradie po 6. kole - Spišský Štvrtok

Muži

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Becherov17152071315000087
2. Vyšná Voľa4201082020000082
3. Kecerovce2051320713000078
4. Komárov15101791011000072
5. Bretejovce1195131117000066
6. Bystré917911154000065
7. Uzovské Pekľany811153176000060
8. Sveržov A711117610000052
9. Horňa6156658000046
10. Hankovce13371515000044
11. Vtáčkovce1084289000041
12. Spišský Štvrtok4681091000038
13. Sveržov B242547000024
14. Vyšná Rybnica573401000020

Ženy

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Spišský Štvrtok8101010810000056
2. Šarišské Michaľany1088468000044
3. Bystré3566104000034
4. Spišský Štvrtok dorky545846000032
5. Hrabovec464535000027
6. Horňa633353000023
6.kolo - Spišský Štvrtok (19.07.2025)

Muži

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Získane body
1. Vyšná Voľa NP NP 13.59 13.59 13.59 20
2. Bretejovce 13.78 13.69 14.20 14.41 13.78 17
3. Becherov 13.92 13.88 NP NP 13.92 15
4. Kecerovce 14.19 13.86 14.08 13.85 14.08 13
5. Komárov 14.76 14.23 14.19 14.13 14.19 11
6. Sveržov A 14.45 13.53 15.83 13.82 14.45 10
7. Vtáčkovce 14.61 14.16 15.30 15.52 14.61 9
8. Raslavice 14.85 14.85 NP NP 14.85 --
8. Horňa 14.74 14.85 NP NP 14.85 9
10. Sveržov B 14.54 15.64 NP NP 15.64 7
11. Uzovské Pekľany 16.19 16.17 NP NP 16.19 6
12. Hankovce NP NP 18.54 14.92 18.54 5
13. Bystré 21.43 21.71 NP NP 21.71 4
14. Vyšná Rybnica NP NP NP NP 0.00 1
15. Spišský Štvrtok NP NP NP NP 0.00 1

Ženy

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Body
1. Spišský Štvrtok 15.92 15.46 NP NP 15.92 10
2. Šarišské Michaľany 16.69 16.54 16.17 16.51 16.51 8
3. Spišský Štvrtok dorky 17.19 17.16 16.49 17.77 17.19 6
4. Hrabovec 17.35 17.78 17.33 17.32 17.33 5
5. Bystré 20.12 17.45 19.89 16.67 19.89 4
6. Horňa NP NP 19.71 23.32 23.32 3
Priebežné poradie po 5. kole - Becherov

Muži

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Becherov1715207130000072
2. Kecerovce205132070000065
3. Vyšná Voľa420108200000062
4. Komárov1510179100000061
5. Bystré917911150000061
6. Uzovské Pekľany811153170000054
7. Bretejovce119513110000049
8. Sveržov A71111760000042
9. Hankovce13371510000039
10. Horňa6156650000038
11. Spišský Štvrtok4681090000037
12. Vtáčkovce1084280000032
13. Vyšná Rybnica573400000019
14. Sveržov B242540000017

Ženy

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Spišský Štvrtok810101080000046
2. Šarišské Michaľany1088460000036
3. Bystré3566100000030
4. Spišský Štvrtok dorky545840000026
5. Hrabovec464530000022
6. Horňa633350000020
5.kolo - Becherov (12.07.2025)

Muži

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Získane body
1. Vyšná Voľa 13.98 14.25 13.92 14.91 14.25 20
2. Uzovské Pekľany 14.40 14.51 Np Np 14.51 17
3. Bystré 14.11 14.61 Np Np 14.61 15
4. Becherov Np Np 14.24 14.64 14.64 13
5. Bretejovce Np Np 14.13 14.74 14.74 11
6. Komárov Np Np 14.08 14.78 14.78 10
7. Spišský Štvrtok 14.87 14.89 15.23 15.69 14.89 9
8. Vtáčkovce 14.92 15.05 21.06 21.19 15.05 8
9. Kecerovce 14.41 15.22 NP NP 15.22 7
10. Sveržov A 14.44 15.28 Np Np 15.28 6
11. Horňa 16.95 15.35 15.21 15.82 15.82 5
12. Raslavice NP NP 15.96 15.59 15.96 --
13. Sveržov B 17.07 15.97 16.78 17.06 17.06 4
14. Hankovce NP NP NP NP 0.00 1

Ženy

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Body
1. Bystré 17.29 17.79 16.78 16.62 16.78 10
2. Spišský Štvrtok 16.91 16.14 18.06 16.20 16.91 8
3. Šarišské Michaľany 16.92 17.63 16.70 19.07 17.63 6
4. Horňa 19.26 19.02 24.83 23.85 19.26 5
5. Spišský Štvrtok dorky Np Np 20.04 19.68 20.04 4
6. Hrabovec 20.59 18.14 Np Np 20.59 3
Priebežné poradie po 4. kole - Komárov

Muži

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Becherov171520700000059
2. Kecerovce205132000000058
3. Komárov151017900000051
4. Bystré91791100000046
5. Vyšná Voľa42010800000042
6. Hankovce13371500000038
7. Bretejovce11951300000038
8. Uzovské Pekľany81115300000037
9. Sveržov A71111700000036
10. Horňa6156600000033
11. Spišský Štvrtok4681000000028
12. Vtáčkovce1084200000024
13. Vyšná Rybnica573400000019
14. Sveržov B242500000013

Ženy

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Spišský Štvrtok810101000000038
2. Šarišské Michaľany1088400000030
3. Spišský Štvrtok dorky545800000022
4. Bystré356600000020
5. Hrabovec464500000019
6. Horňa633300000015
4.kolo - Komárov (28.06.2025)

Muži

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Získane body
1. Kecerovce 14.38 14.45 NP NP 14.45 20
2. Sveržov A 16.56 16.12 14.11 14.59 14.59 17
3. Hankovce 16.16 16.17 14.82 14.65 14.82 15
4. Bretejovce 13.90 14.89 NP NP 14.89 13
5. Bystré 14.24 16.43 14.90 14.75 14.90 11
6. Spišský Štvrtok 15.24 15.04 14.95 14.72 14.95 10
7. Komárov 15.46 13.87 13.67 15.01 15.01 9
8. Vyšná Voľa 14.65 15.06 15.29 14.67 15.06 8
9. Becherov 15.75 14.97 13.93 15.07 15.07 7
10. Horňa 15.50 15.20 14.95 15.79 15.50 6
11. Sveržov B 15.29 15.80 15.88 16.41 15.80 5
12. Vyšná Rybnica 15.16 15.92 17.24 15.97 15.92 4
13. Uzovské Pekľany 15.93 14.75 NP NP 15.93 3
14. Hrabovec 16.13 17.42 16.89 20.77 17.42 --
15. Hrabovec B 18.66 18.23 45.89 45.52 18.66 --
16. Vtáčkovce 24.30 15.26 NP NP 24.30 2
17. Beloveža NP NP NP NP 0.00 --

Ženy

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Body
1. Spišský Štvrtok 16.77 17.06 16.93 15.76 16.93 10
2. Spišský Štvrtok dorky 16.97 17.43 NP NP 17.43 8
3. Bystré 18.35 17.19 16.71 17.88 17.88 6
4. Hrabovec NP NP 18.27 17.94 18.27 5
5. Šarišské Michaľany NP NP 19.39 17.29 19.39 4
6. Horňa 20.40 20.17 20.26 19.93 20.26 3
7. Beloveža 21.83 23.91 19.07 35.87 23.91 --
Priebežné poradie po 3. kole - Uzovské Pekľany

Muži

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Becherov171520000000052
2. Komárov151017000000042
3. Kecerovce20513000000038
4. Bystré9179000000035
5. Vyšná Voľa42010000000034
6. Uzovské Pekľany81115000000034
7. Horňa6156000000027
8. Bretejovce1195000000025
9. Hankovce1337000000023
10. Vtáčkovce1084000000022
11. Sveržov A7111000000019
12. Spišský Štvrtok468000000018
13. Vyšná Rybnica573000000015
14. Sveržov B24200000008

Ženy

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Spišský Štvrtok81010000000028
2. Šarišské Michaľany1088000000026
3. Spišský Štvrtok dorky545000000014
4. Hrabovec464000000014
5. Bystré356000000014
6. Horňa633000000012
3.kolo - Uzovské Pekľany (15.06.2025)

Muži

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Získane body
1. Becherov 14.57 14.08 14.03 13.75 14.03 20
2. Komárov 13.89 14.15 14.36 15.21 14.15 17
3. Uzovské Pekľany 14.31 14.11 14.23 14.14 14.23 15
4. Kecerovce 14.29 13.93 14.46 14.21 14.29 13
5. Sveržov A NP NP 14.01 14.38 14.38 11
6. Vyšná Voľa 14.44 14.08 14.89 14.21 14.44 10
7. Bystré 14.28 14.51 14.54 14.42 14.51 9
8. Spišský Štvrtok 16.28 15.04 14.62 14.56 14.62 8
9. Hankovce 14.21 14.66 NP NP 14.66 7
10. Hendrichovce 14.58 14.70 15.25 15.03 14.70 --
11. Horňa 14.65 14.79 15.06 15.33 14.79 6
12. Bretejovce 13.95 14.97 NP NP 14.97 5
13. Ďačov 15.36 14.63 NP NP 15.36 --
14. Vtáčkovce 15.01 15.55 NP NP 15.55 4
15. Bertotovce 14.83 15.88 NP NP 15.88 --
16. Vyšná Rybnica 15.57 15.99 NP NP 15.99 3
17. Víťaz NP NP 17.82 17.27 17.82 --
18. Sveržov B NP NP 17.14 18.72 18.72 2

Ženy

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Body
1. Spišský Štvrtok 15.61 16.03 NP NP 16.03 10
2. Šarišské Michaľany 16.02 18.20 15.99 16.77 16.77 8
3. Bystré 19.93 16.16 16.93 16.91 16.93 6
4. Šindliar 17.03 17.17 24.13 18.86 17.17 --
5. Spišský Štvrtok dorky 20.14 20.16 17.99 17.87 17.99 5
6. Hrabovec 18.54 18.11 NP NP 18.54 4
7. Vitaz 20.14 18.84 22.23 21.57 20.14 --
8. Horňa 22.50 21.23 NP NP 22.5 3
9. Spišská sobota NP NP NP NP 999 --
Priebežné poradie po 2. kole - Bystré

Muži

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Becherov17150000000032
2. Bystré9170000000026
3. Komárov15100000000025
4. Kecerovce2050000000025
5. Vyšná Voľa4200000000024
6. Horňa6150000000021
7. Bretejovce1190000000020
8. Uzovské Pekľany8110000000019
9. Vtáčkovce1080000000018
10. Hankovce1330000000016
11. Vyšná Rybnica570000000012
12. Spišský Štvrtok460000000010
13. Sveržov A71000000008
14. Sveržov B24000000006

Ženy

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Šarišské Michaľany1080000000018
2. Spišský Štvrtok8100000000018
3. Hrabovec460000000010
4. Spišský Štvrtok dorky54000000009
5. Horňa63000000009
6. Bystré35000000008
2.kolo - Bystré (01.06.2025)

Muži

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Získane body
1. Vyšná Voľa 14.21 13.99 NP NP 14.21 20
2. Ďačov 14.59 14.66 NP NP 14.66 --
3. Chmiňany 14.40 14.74 15.87 14.90 14.74 --
4. Bystré 16.24 15.00 14.99 14.57 14.99 17
5. Horňa NP NP 14.52 15.25 15.25 15
5. Becherov 15.25 14.97 16.05 15.74 15.25 15
7. Uzovské Pekľany NP NP 14.56 15.28 15.28 11
8. Komárov 14.76 15.44 NP NP 15.44 10
9. Bretejovce 14.96 15.50 NP NP 15.50 9
10. Vtáčkovce NP NP 14.75 15.71 15.71 8
11. Vyšná Rybnica 15.82 17.64 15.04 16.24 16.24 7
12. DHZ Bertotovce 15.26 16.32 NP NP 16.32 --
13. Dhz kamenica nad Cirochou NP NP 16.75 16.15 16.75 --
14. Spišský Štvrtok 18.33 18.21 16.92 14.92 16.92 6
15. Kecerovce 17.12 14.63 NP NP 17.12 5
16. Sveržov B 17.45 15.52 NP NP 17.45 4
17. Hankovce NP NP 19.43 16.50 19.43 3
18. Kuková - m NP NP NP NP 0.00 --
19. Sveržov A NP NP NP NP 0.00 1

Ženy

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Body
1. Spišský Štvrtok 16.81 17.56 19.83 15.96 17.56 10
2. Šarišské Michaľany 16.97 17.87 NP NP 17.87 8
3. Hrabovec 17.68 17.90 21.13 21.02 17.9 6
4. Šindliar 17.91 17.70 NP NP 17.91 --
5. Bystré 17.95 17.48 NP NP 17.95 5
6. Spišský Štvrtok dorky 21.07 21.10 18.07 18.42 18.42 4
7. Hranovnica 19.32 19.47 NP NP 19.47 --
8. Horňa 19.71 19.89 19.43 20.31 19.89 3
Priebežné poradie po 1. kole - Vtáčkovce

Muži

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Kecerovce2000000000020
2. Becherov1700000000017
3. Komárov1500000000015
4. Hankovce1300000000013
5. Bretejovce1100000000011
6. Vtáčkovce1000000000010
7. Bystré90000000009
8. Uzovské Pekľany80000000008
9. Sveržov A70000000007
10. Horňa60000000006
11. Vyšná Rybnica50000000005
12. Vyšná Voľa40000000004
13. Spišský Štvrtok40000000004
14. Sveržov B20000000002

Ženy

DHZ 1.kolo2.kolo3.kolo4.kolo5.kolo6.kolo7.kolo8.kolo9.kolo10.kolo Celkovo
1. Šarišské Michaľany1000000000010
2. Spišský Štvrtok80000000008
3. Horňa60000000006
4. Spišský Štvrtok dorky50000000005
5. Hrabovec40000000004
6. Bystré30000000003
1.kolo - Vtáčkovce (17.05.2025)

Muži

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Získane body
1. Kecerovce 15.05 14.47 14.54 14.47 14.54 20
2. Becherov NP NP 14.56 14.34 14.56 17
3. Komárov 15.31 15.81 14.67 14.35 14.67 15
4. Hankovce 18.56 15.44 14.80 14.45 14.80 13
5. Bretejovce 14.01 14.82 NP NP 14.82 11
6. Vtáčkovce 14.91 14.63 37.51 36.19 14.91 10
7. Bystré 14.85 14.95 NP NP 14.95 9
8. Uzovské Pekľany 16.37 17.05 14.71 15.30 15.30 8
9. Sveržov A 15.49 14.81 16.53 16.88 15.49 7
10. Plavnica NP NP 15.60 15.21 15.60 --
11. Horňa 15.18 15.73 NP NP 15.73 6
12. Pušovce 16.87 16.87 15.58 16.74 16.74 --
13. Vyšná Rybnica 16.20 16.96 16.67 16.99 16.96 5
14. Beniakovce 17.04 17.06 17.93 17.97 17.06 --
15. Spišský Štvrtok NP NP 16.03 17.09 17.09 4
15. Vyšná Voľa 17.09 14.94 NP NP 17.09 4
17. Koňuš NP NP 17.38 16.95 17.38 --
18. Sveržov B 17.66 16.63 NP NP 17.66 2
19. Kecerovce B 18.01 17.38 NP NP 18.01 --
20. Čižatice 17.51 20.89 17.78 18.63 18.63 --
21. Žbince 16.63 20.47 NP NP 20.47 --

Ženy

p.č. DHZ 1.k - ĽP 1.k - PP 2.k - ĽP 2.k - PP Výsledný čas Body
1. Šarišské Michaľany 17.30 18.12 18.30 17.36 18.12 10
2. Spišský Štvrtok NP NP 18.43 18.35 18.43 8
3. Šindliar 20.05 20.08 18.28 18.46 18.46 --
4. Hranovnica 18.85 19.11 NP NP 19.11 --
5. Horňa 20.82 19.68 19.60 18.44 19.6 6
6. Vtáčkovce 19.62 19.66 19.57 19.87 19.66 --
7. Spišský Štvrtok dorky 19.82 18.11 19.80 19.47 19.8 5
8. Hrabovec 20.37 20.73 NP NP 20.73 4
9. Čižatice 19.63 21.12 19.47 22.87 21.12 --
10. Chrastné 21.20 19.20 25.56 19.77 21.2 --
11. Bystré 18.31 35.65 17.83 22.11 22.11 3

Sponzori